NaPralce.pl

Sztuka cunnilingus, czyli jak doprowadzić kobietę do ekstazy

31.12.2015, autor: M

Seks oralny zagościł w wielu sypialniach jako stały i obowiązkowy element sztuki miłosnej. Jest niezwykle cenioną przez kobietę formą miłości, gdyż dzięki niej partner jest w stanie niezwykle precyzyjnie i dokładnie stymulować najbardziej intymne i czułe punkty jej ciała.

Pieszczoty oralne partnerki powinny znaleźć się w twoim repertuarze miłosnych technik z kilku względów. Przede wszystkim, w przypadku części kobiet tylko bezpośrednie pieszczoty łechtaczki umożliwiają im osiągnięcie orgazmu, a skoro jesteś na tej stronie to sprawianie przyjemności partnerce jest z pewnością twoim celem. Ponadto jest to intymny i bardzo zbliżający akt, którym pokazujesz swoje zaangażowanie i to, że pożądasz całego ciała swej kochanki.

W tym tekście zajmiemy się tematyką cunnilingus czyli pieszczotami narządów płciowych partnerki przy pomocy języka i ust. Seks oralny powinna poprzedzać gra wstępna, jednak ta tematyka zostanie poruszona przy okazji kolejnego artykułu. Nie zapominajmy jednak o niej, gdyż to właśnie dzięki niej kobiece ciało wytworzy miłosne soki i zwiększy ukrwienie narządów płciowych, co przełoży się na silniejsze odczuwanie bodźców.

W drodze do orgazmu

Gra wstępna chyli się powoli ku końcowi. Partnerka tylko czeka aż twoje usta znajdą się na jej łonie. Gdy twoja głowa znajdzie się między jej udami, nie kieruj od razu całej swojej uwagi na łechtaczkę. Całuj, masuj i zataczaj językiem kręgi po całej okolicy jej łona. Bądź zmysłowy. Twoim celem jest zwiększenie jej podniecenia, zrelaksowanie jej oraz pobudzenie dopływu krwi do jej organów płciowych.

Skup się na jej wargach sromowych, masuj je i stymuluj. Dzięki temu jej pochwa zacznie się nawilżać, a partnerka jeszcze bardziej się odpręży. Użyj żelu nawilżającego w razie potrzeby, jeżeli naturalne lubrykanty pojawiają się w zbyt małej ilości.

Łechtaczka

Po spędzeniu 3–4 minut na powyższych czynnościach skieruj swoją uwagę w kierunku łechtaczki. Gdy tylko twoje usta i język ją odnajdą możesz przystąpić do jej stymulowania. Warto, abyś pamiętał tutaj o dwóch ważnych kwestiach.

Zaczynaj pieszczoty powoli, stopniowo zwiększając ich intensywność. Wraz z nimi łechtaczka nieznacznie zwiększy swą objętość, a partnerka bardziej się zrelaksuje. Łechtaczka kobiety początkowo jest bardzo czuła na bodźce, zatem przejście od razu do maksymalnego tempa nie jest zbyt dobrym pomysłem.

Druga istotna sprawa to rytm. Staraj się aby był w miarę stały, unikaj chaotycznych ruchów i niepotrzebnych przerw. Jeżeli chcesz go zmienić, to niech nie będzie to po 30 sekundach, staraj się zachować w nim pewną ciągłość i stałość. Intensywność zwiększaj regulując tempo pieszczot oraz nacisk języka. Możesz zwalniać drocząc się z nią i odsuwając od niej orgazm lub przyśpieszać i zbliżyć ją do ekstazy.

Same pieszczoty możesz oprzeć o dwie najważniejsze techniki:


  • Ruch języka góra - dół - pieścisz łechtaczkę partnerki prostym ruchem od góry do dołu. Nie ma w tym żadnej filozofii. Staraj się utrzymywać odpowiedni rytm, a z pewnością uszczęśliwisz swoją partnerkę.


  • Ssanie łechtaczki - chwyć łechtaczkę ustami i staraj się ją ssać dobierając odpowiedni rytm do aktualnej intensywności pieszczot. Możesz również przytrzymać ją ustami i skupić na niej swą uwagę przy pomocy języka. Na końcu tego poradnika znajdziesz link do filmu, który dobrze obrazuje tę technikę.


Palce i punkt G

W trakcie miłości francuskiej nie zapominaj o palcach. Gdy w trakcie pieszczot oralnych usłyszysz jej westchnięcia i poczujesz, że twoja partnerka jest już wystarczająco wilgotna i podniecona to znak, że czas dołożyć palce do pieszczot.

Nawilż je śliną lub żelem nawilżającym, starając zrobić się to możliwie szybko. Chodzi o to, aby partnerka praktycznie nie poczuła, że oderwałeś swe usta od jej łona.

Gdy zarówno twoje palce jak i partnerka będą odpowiednio wilgotne, wprowadź jeden lub dwa do jej pochwy, kierując wnętrze dłoni ku górze. Nie wprowadzaj ich za szybko, przyzwyczajaj partnerkę do ich obecności i rozpalaj swym dotykiem. Twoim celem jest masaż przedniej ściany pochwy partnerki (gdzie ukryty jest punkt G).

Rozpocznij od delikatnych ruchów palcami wokół wejścia do pochwy, by następnie zacząć powoli penetrować jej wejście i wprowadzać je coraz głębiej. Poświęć na to od 1 do 2 minut, a następnie skup się na najważniejszym miejscu, czyli strefie w której znajduje się punkt G. Jest on za wejściem do pochwy, na jej przedniej ścianie, dlatego też tak ważne jest skierowanie dłoni ku górze w trakcie pieszczot. Każda kobieta jest inna i dopiero poznanie ciała partnerki pozwoli ci na bezbłędną lokalizację tego obszaru.

Wykonuj palcami ruchy w przód i w tył, skupiając opuszki swoich palców na górnej ścianie pochwy. Stopniowo zwiększaj tempo. Utrzymuj stały rytm i dostosuj tempo do pracy ust oraz języka i swojej kondycji - nie ma nic gorszego niż gdy opadniesz sił tuż przed momentem jej szczytowania, dlatego staraj się nie zmęczyć zbyt szybko ręki.

Orgazm

Gdy poczujesz, że jej orgazm się zbliża masz do wyboru dwie drogi. Delikatną i intensywną. Wiążą się one z tym, że w trakcie orgazmu łechtaczka partnerki staje się bardzo wrażliwa i czuła na bodźce nawet tak bardzo, że zbyt intensywny dotyk może sprawić jej ból.

Pierwsza technika jest prostsza i wymaga mniejszej znajomości ciała partnerki i jej granic. Gdy tylko poczujesz, że spłynęła na nią pierwsza fala orgazmu, od razu zmniejsz tempo i intensywność ruchów twojego języka na jej łechtaczce. Niech ruch i nacisk będzie kontynuowany, ale niech nie będzie już tak mocny jak to miało miejsce przed rozpoczęciem orgazmu. Tym sposobem możesz wydłużyć jej orgazm i w niektórych sytuacjach doprowadzić do orgazmu wielokrotnego.

Druga technika jest bardziej intensywna i może dać wyjątkowo silny orgazm twojej partnerce, ale wymaga większego wyczucia i znajomości jej ciała. Gdy pojawi się pierwsza fala orgazmu, od razu przyśpiesz ruch swojego języka na jej łechtaczce do maksymalnego tempa, na jaką cię stać. Jeżeli twoje palce znajdują się w jej pochwie, to zwiększ intensywność nacisku na jej przednią ścianę i punkt G. Gdy jej orgazm nadejdzie w pełni, nie ustawaj w pieszczotach i intensywności i rób to tak długo, dopóki ona sama nie odsunie twojej głowy i rąk od siebie. Dopiero to będzie sygnałem, że już faktycznie ma dość. Ta metoda wymaga dobrego poznania ciała partnerki i jej reakcji, ale może dać jej niezwykłe doznania.

Pamiętaj również, że gdy łechtaczka zwiększa swoją wrażliwość na bodźce w trakcie orgazmu, to takie zjawisko nie zachodzi we wnętrzu jej pochwy. Wykorzystaj to i swoje palce oferując jej dodatkowe doznania.

O czym warto pamiętać

Cierpliwość

Kierując swe usta w kierunku łona partnerki, nie rzucaj się od razu na łechtaczkę. Na początku skieruj swą uwagę na jej okolicę - wnętrze ud, wargi sromowe, kroczę i wejście do pochwy. Pobudź strefy sąsiadujące, aby za chwilę zejść językiem stronę jej wilgotnych warg sromowych. Nie śpiesz się i buduj napięcie. Nie dawaj wszystkiego od razu, stopniowo dawkuj przyjemność. Spraw by nie mogła doczekać się twojego języka i ust na swojej łechtaczce, a palców w swym wnętrzu.

Dobrze poznaj ciało partnerki

Możesz być mistrzem miłości francuskiej, jednak zawsze pamiętaj, że każda kobieta inaczej reaguje poszczególne na pieszczoty. Dla jednej powolny i delikatny seks oralny będzie spełnieniem marzeń, a z kolei dla innych kobiet mocne, ostre i intensywne pieszczoty będą tym, co doprowadzi je prosto do orgazmu. Niektóre kobiety preferują tylko pobudzanie łechtaczki, a niektóre będą chciały abyś rozszerzył swą uwagę o inne zakamarki jej ciała, zamiast rzucać się od razu na ten najbardziej czuły punkt ciała. Dlatego też powinieneś zbadać całe ciało partnerki, stać się eksploratorem, który będzie poznawał nieodkryte dotąd lądy. Wnętrze ud, krocze, wargi sromowe, okolica odbytu i wejście do pochwy to również niezwykle silnie unerwione strefy erogenne. Poznaj je i odkryj jak reaguje na ich stymulację.

Obserwuj jej reakcje

Obserwuj ciało partnerki i to, jak reaguje na twoje pieszczoty. Zwróć uwagę które działania sprawiają jej największą przyjemność. Przyglądaj się jej twarz, wsłuchaj się w jej oddech i jęki rozkoszy, które wydaje. Dzięki obserwacji reakcji i sygnałów dawanych przez ciało partnerki powoli będziesz w stanie nauczyć sprawiać jej największą rozkosz i doprowadzać do nieziemskiej ekstazy. Odkryjesz na jakie bodźce i z jakiem natężeniem jej ciało reaguje najmocniej.

Na czym się wzorować

Czasami zamiast czytać, lepiej jest zobaczyć, gdyż obraz jest często skuteczniejszą formą przekazu, która mocniej działa na wyobraźnie i pozwala prościej zrozumieć pewne zagadnienia. Dlatego też polecamy zapoznać się z poniższymi linkami (linki przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich):

Film nr 1 jest to materiał, w którym Nina Hartley, znana seks edukatorka przedstawia metodę na doprowadzenie kobiety do orgazmu przy pomocy ust, języka oraz palców. Polecamy.

Jako bonus proponujemy obejrzeć również ten materiał: film nr 2. Co prawda język i usta nie są w nim używane, ale przedstawiona technika pokazuje jak masować przednią ścianę pochwy partnerki i może z powodzeniem zostać wykorzystana do urozmaicenia miłosnych igraszek.